Aquapark w Górach

OPIS

Niestety jeszce nie byłem, ale wierzę, że nieczęsto jest okazja, żeby posiedzieć w wodzie na tej wysokości. Wrzucam tekst z oficjalnej strony – wybaczcie.

Ekologiczne pływanie pod niebem, czyli naturalny aquapark na wysokości 750 m n.p.m? Oczywiście! To jedyny taki staw pływacki w tej części Europy. Oparta na biologicznych filtrach, do których budowy wykorzystano około 900 ton ekologicznego kruszywa oraz 2 tys. specjalnie dobranych roślin instalacja sprawia, że woda w aquaparku przypomina tę znajdującą się w naturalnych górskich jeziorach. Dzięki temu Goście aquaparku mogą bezpiecznie zanurkować w czystej i przyjaznej wodzie, pozbawionej agresywnych chemicznych dodatków.
W Aquaparku Kocierz przygotowaliśmy strefy dla początkujących i zaawansowanych. W brodziku (0,2 – 0,4m głębokości) mogą przebywać dzieci i osoby nieumiejące pływać, pozostali natomiast mogą korzystać z basenu głównego o głębokości do 2 m. Uzupełnieniem całości jest brodzik przy zjeżdżalniach i strefa regeneracyjna (nieprzeznaczona do kąpieli). Po aktywnym wypoczynku w wodzie, na Gości czekają przysmaki serwowane w Baciarskiej Chacie.

ADRES

ul.Beskidzka 206, Targanice
34-120 Andrychów

INFORMACJE DODATKOWE

poniedziałek - piątek 15 PLN
sobota, niedziela i święta 20 PLN
po godz. 17.00 10 PLN
dzieci do lat 5 - gratis