Park Linowy – Trollandia

OPIS

Według mnie bardzo fajnie miejsce do spędzenia czasu z dziećmi (z dziećmi – leniwy ojcze/matko. Ty też się będziesz dobrze bawić a do tego zyskasz +10 do respektu w oczach dziecka). Na dobrą sprawę wziąć pannę na szaloną randkę… sądzę, że przez te wygibasy na linach, nabrała by ochoty na inne szalone rzeczy:P

No ale nie ma się co rozwodzić, park linowy położony w lesie obok dolnej stacji kolejki PKL na Górę Żar. i do dyspozycji mają następujące trasy:

TRASA nr 1: to 14 przeszkód pełnych emocji, do pokonania wielkie opony, dziurawy most, jeżdżące krzesło a hitem tej trasy jest samochód SYRENKA.

TRASA nr 2: to 14 przeszkód o podwyższonym stopniu trudności do pokonania: ruchome beczki, narty, rowerek, zjazd na trapezie, zjazd na płachcie.

TRASA nr 3: to 6 zjazdów, pierwszy w drewnianym wiaderku a potem zjazdy na drabince, siatce, pozostałe to same tyrolki – najdłuższa o długości 100 metrów.

Właściciel zapewnia że są bezpieczni a wszystkie akrobacje wykonuje się pod okiem „wykwalifikowanej kadry” – cokolwiek to znaczy. Uwaga, bo nie wdzędzie mogą wpuścić gdyż na wybrane trasu trzeba sięgać ręką do 1,70m.

ADRES

Górska,
34-312 Międzybrodzie Żywieckie

INFORMACJE DODATKOWE

Bilet normalny (od 13 lat) w cenie
od 28 zł - jedna trasa
do 57 zł - trzy trasy